LOMBARD w Bydgoszczy
WYŻSZA KULTURA LOMBARDU

Pomoc w sprzedaży auta

Audi A6 w lombardzie

Pewnego dnia trafił do naszego lombardu Pan Łukasz.

Przyjechał ze śląska swoją kilkumiesięczną Audi A6 do wybranki życia z którą miał kilkumiesięczne dziecko. Znalazł szybko pracę ale nagła ilośc wydatków związana z nową sytuacją życiową i mieszkaniem postawiła go przed koniecznością pożyczenia pieniędzy z lombardu. Jak wiele innych młodych osób nie miał zdolności kredytowej a potrzeba gotówki była bardzo paląca. Jedyną wartościową ruchomością jaką posiadał był samochód, który był gotów poświęcić na załatanie nagłej dziury budżetowej.

Ciężko jest sprzedać samochód w ciągu jednego dnia a niemożliwe jest sprzedać w ciągu jednego dnia i za przyzwoite pieniądze. W naszym lombardzie dostał propozycję nie do odrzucenia. Otrzymał natychmiastową pożyczkę w kwocie 12.000zł i możliwość wystawienia samochodu na sprzedaż. Pan Łukasz twierdził, że wartośc rynkowa jego auta to 20.000zł co miało się niedługo sprawdzić.

Godziny otwarcia lombardu to pn-pt od 10-18 i w tych godzinach miał Pan Łukasz możliwość sprzedaży zastawionego samochodu. Ale Klienci jak wiadomo mają czas po godzinach pracy i tym razem tak zwany „pewny” Klient miał przyjechać w niedzielę. Za dodatkową opłatą umówiłem się z Panem Łukaszem przed południem, umyliśmy samochód z zewnątrz, wewnątrz, odkurzyliśmy i pokazaliśmy Klientowi. Samochód został sprzedany, Pan Łukasz dostał pełną wartość swojego samochodu pomniejszoną o wartość prowizji lombardowej. 

Takie rozwiązanie okazało się bardzo wygodne dla Pana Łukasza. Nie spotkał się z tak zwanym „wyzyskiem lichwiarzy” czychających na ludzkie niepowodzenia i zarabiających prowizje wartości 100% ceny auta  a otrzymał natychmiastową pożyczkę i możliwość sprzedaży swojego samochodu za godziwą cenę.

Co kraj to obyczaj, co lombard to inna kultura obsługi. U nas ta kultura jest na wysokim poziomie.

KALKULATOR LOMBARDOWY

Jakiej kwoty potrzebujesz?
Na ile dni?
Przykład obliczony dla wyrobów ze złota
kwota zwrotu
Sprawdź ofertę dla innych kategorii

NASZE PUNKTY

LOMBARD 1 NIECZYNNY!!!

Lombard w trakcie przenoszenia! Zapraszamy do drugiego punktu
ul. Świętojańska 2
85-733 Bydgoszcz
pełna wersja mapy

LOMBARD 2 Powiększony!!!

Działamy teraz ze zdwojoną mocą. Pracujemy również w soboty.
ul. Świętojańska 2
85-733 Bydgoszcz
pełna wersja mapy