LOMBARD w Bydgoszczy
WYŻSZA KULTURA LOMBARDU

Motocykle – pożyczki pod zastaw Bydgoszcz

Udzielamy szybkich pożyczek pod zastaw motocykli.

Z uwagi na fakt iż w naszym kraju jeździ bardzo wiele uszkodzonych motocykli, źle poskładanych oraz posiadających przebite numery, wszystkie motocykle muszą zostać poddane ekspertyzie technicznej, pobieżnej lub gruntownej, w zależności od wielkości pożyczki.

Ekspertyza jest wykonywana od ręki w jednym z serwisów motocyklowych w Bydgoszczy. Opłata za ekspertyzę jest zwracana w przypadku przyjęcia motocykla w zastaw. Kwota pożyczki wynosi 50% realnej wartości motocykla. Z przyczyn oczywistych nie przyjmujemy motorów z przebitymi numerami oraz w złym stanie technicznym.

Umowę spisujemy z właścicielem motocykla.

Zawsze czekamy 2 tygodnie ponad termin zawarty w umowie lombardowej. Nie zależy nam aby sprzedawać motocykle naszych Klientów tylko na tym aby wracały do ich właścicieli dlatego w sytuacjach trudnych negocjujemy nasze stawki.

UWAGA!!!

Termin „pożyczki pod zastaw” jest terminem zakorzenionym wśród Klientów lombardów i dlatego prezentujemy nasze usługi w oparciu o ten popularny termin jak również pod kątem pozycjonowania. W praktyce stosujemy wyłącznie formę sprzedaży i wykupu z przyrzeczeniem terminu wykupu. Wysokość opłat jakie pobieramy zgodne są z przepisami polskiego prawa i nie przekraczają wartości, które przepisy narzucają kredytom konsumenckim.

KALKULATOR LOMBARDOWY

Jakiej kwoty potrzebujesz?
Na ile dni?
Przykład obliczony dla wyrobów ze złota
kwota zwrotu
Sprawdź ofertę dla innych kategorii

NASZE PUNKTY

LOMBARD 1 NIECZYNNY!!!

Lombard w trakcie przenoszenia! Zapraszamy do drugiego punktu
ul. Świętojańska 2
85-733 Bydgoszcz
pełna wersja mapy

LOMBARD 2 Powiększony!!!

Działamy teraz ze zdwojoną mocą. Pracujemy również w soboty.
ul. Świętojańska 2
85-733 Bydgoszcz
pełna wersja mapy