LOMBARD w Bydgoszczy
WYŻSZA KULTURA LOMBARDU

Elektronarzędzia – pożyczki pod zastaw Bydgoszcz

Elektronarzędzia

Dlaczego warto przynieść do nas elektronarzędzia pod zastaw?

W naszych punktach lombardowych w Bydgoszczy przyjmujemy pod zastaw również elektronarzędzia. Gama produktów możliwych do zastawienia jest w zasadzie niczym nie ograniczona. Najważniejsze jest dla nas aby dany produkt był legalnego pochodzenia czyli najprościej ujmując aby osoba, która przynosi do nas elektrosprzęt była pełnoprawnym i faktycznym jego właścicielem. Poza tym ważne jest aby elektronarzędzia były sprawne i najlepiej markowe – czyli takie, które można bez problemu zbyć. Jeśli widzimy, że osoba przynosząca pod zastaw elektronarzędzia jest właścicielem a sprzęt jest wysokiej klasy wówczas oferujemy wysokie kwoty pożyczek.

Jakie elektronarzędzia przyjmujemy pod zastaw?

Najczęściej zastawiane rodzaje elektronarzędzi to wkrętarki, wiertarki, szlifierki kątowe (tzw flex czy kątówka), młoty udarowe, pilarki tarczowe, piły szablaste, wyżynarki, piły elektryczne oraz spalinowe. Mieliśmy w swojej historii zastawów również polerkę do parkietów, agregat prądotwórczy, poziomicę laserową, niwelator optyczny, agregat malarski, agregat tynkarski, ukośnicę, przecinarkę do glazury, klucz udarowy, lutownicę na gorące powietrze, szlifierkę do gładzi szpachlowych czy przecinarkę elektryczną.

Dość często zdarza nam się udzielać pożyczek pod zastaw elektronarzędzi ogrodowych takich jak dmuchawa do liści, kosa spalinowa, kosiarka do trawy, rozdrabniarka do gałęzi, czy nawet robot koszący.

Osobnym działem urządzeń, które na co dzień goszczą na półkach naszego lombardu są urządzenia pomiarowe służące do pomiaru prostych wartości jak napięcie elektryczne, natężenie prądu czy impedancja obwodu (tak zwane multimetry) a także bardziej zaawansowane urządzenia pomiarowe, certyfikowane i okresowo legalizowane, do wykonywania odbiorów technicznych w budynkach i wydruku wykonanych pomiarów jak rezystancja uziemienia, impedancja izolacji, czas zadziałania wyłączników różnicowo-prądowych itp. Mieliśmy również w swojej historii reflektometr optyczny.

Mile widziane są dokumenty potwierdzające zakup danego urządzenia, które podnoszą kwotę udzielanej pożyczki. W zasadzie to posiadanie dokumentów zakupu jest bardzo istotnym elementem transakcji ponieważ uwiarygadnia zastawiającego przedmiot i podnosi nasze zaufanie do Klienta.

Warunki wyceny i zasady udzielania pożyczek są takie jak dla innych zastawów i można o nich przeczytać na naszej stronie głównej.

UWAGA!!!

Termin „pożyczki pod zastaw” jest terminem zakorzenionym wśród Klientów lombardów i dlatego prezentujemy nasze usługi w oparciu o ten popularny termin jak również pod kątem pozycjonowania. W praktyce stosujemy wyłącznie formę sprzedaży i wykupu z przyrzeczeniem terminu wykupu. Wysokość opłat jakie pobieramy zgodne są z przepisami polskiego prawa i nie przekraczają wartości, które przepisy narzucają kredytom konsumenckim.

KALKULATOR LOMBARDOWY

Jakiej kwoty potrzebujesz?
Na ile dni?
Przykład obliczony dla wyrobów ze złota
kwota zwrotu
Sprawdź ofertę dla innych kategorii

NASZE PUNKTY

LOMBARD 1 NIECZYNNY!!!

Lombard w trakcie przenoszenia! Zapraszamy do drugiego punktu
ul. Świętojańska 2
85-733 Bydgoszcz
pełna wersja mapy

LOMBARD 2 Powiększony!!!

Działamy teraz ze zdwojoną mocą. Pracujemy również w soboty.
ul. Świętojańska 2
85-733 Bydgoszcz
pełna wersja mapy