LOMBARD w Bydgoszczy
WYŻSZA KULTURA LOMBARDU

Pożyczki Lombardowe Bydgoszcz

Pożyczki Lombardowe Bydgoszcz

Komputery

Oferujemy pożyczki pod zastaw komputerów stacjonarnych PC. Nieodłącznym zastawem są Monitory komputerowe. Niestety nie przyjmujemy już starych monitorów kineskopowych jak również podzespołów komputerowych, których sprawdzenie jest zbyt czasochłonne a często niemożliwe. Najchętniej pożyczki lombardowe udzielamy pod zastaw nowoczesnych modeli dla graczy, nawet bardzo drogich. Coraz więcej młodych ludzi spędza czas przed komputerem a najnowsze gry mają coraz większe wymagania sprzętowe dlatego mimo wysokiej ceny dobre i wydajne komputery używane są łakomym kąskiem a tym samym chętnie są przyjmowane pod zastaw w naszych lombardach.

Telewizory

Udzielamy pożyczki pod Telewizory, głównie pod zastaw telewizorów LED i ewentualnie LCD ale nie przyjmujemy telewizorów plazmowych a w szczególności telewizorów kineskopowych (CRT). Najnowsze telewizory typu OLED czy QLED są przez nas najchętniej przyjmowane pod zastaw gdyż mają dużą wartość. Niestety osoby, które wpadają w kłopoty finansowe najczęściej nie posiadają takich telewizorów a nawet jeśli je mają to telewizor o dużej przekątnej jest bardzo trudny i niewygodny w transporcie i oczywiście nowoczesny telewizor jest ostatnim przedmiotem, którego chcielibyśmy się pozbyć z domu i zastawić w lombardzie.

Telefony

Biorąc pod zastaw Telefony komórkowe wymagamy kompletu dokumentów ale za to oferujemy wysokie kwoty pożyczek. W obecnej sytuacji większość operatorów sieci komórkowej blokuje niespłacane telefony dlatego w przypadku telefonów kupionych z takich sieci na raty, oferowane przez nas kwoty pożyczek niewiele przekraczają wartość takiego telefonu na części. Dziele się tak dlatego, że lombard po odsprzedaży takiego telefonu ponosi za niego prawną odpowiedzialność i jeśli telefon zostanie zablokowany to my musimy go odblokować lub zwrócić pieniążki kupującemu. Wobec powyższego zastawy lombardowe telefonów kupionych na raty są wyceniane dużo niżej w przypadku sieci blokujących niespłacany sprzęt.

Laptopy

Bardzo chętnie przyjmujemy Laptopy – zapewniamy profesjonalną i rzeczową wycenę laptopów. Klient zawsze ma przedstawiony uczciwy i jasny obraz stanu swojego sprzętu. Laptopy poddawane są testom obciążeniowym GPU (test karty graficznej pracującej na 99% wydajności) a także testom twardych dysków i testom płynnej pracy sprzętu. Jest to niezbędne aby ocenić realny stan zużycia laptopa i jego realną wartość jako zastawu lombardowego.

Złoto

Najpopularniejszym zastawem jest Złoto z uwagi na jego wysoką cenę i łatwość transportu. Zastawy ze złota przechowujemy w bezpiecznym sejfie w osobnych woreczkach z unikalnym ID umowy. Pożyczki pod zastaw złota są najbardziej komfortowe dla udzielającego pożyczki jak i biorącego ponieważ nie tracą na wartości i my jako firma nie musimy spieszyć się z ich sprzedażą a tym samym możemy wydłużyć okres zawartej umowy z korzyścią dla obu stron.

Samochody

Dla osób potrzebujących większej gotówki proponujemy zastawy pod Samochody które trzymamy na parkingu strzeżonym na oku klienta. Pożyczkę pod zastaw samochodu jesteśmy w stanie udzielić nawet w 15 minut jednak wartość pożyczki nie może przekraczać 60% realnej wartości rynkowej samochodu aby nie tracić cennego czasu na szczegółowe oględziny auta. Zawsze staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom Klientów i wydłużać odpowiednio czas na odbiór zastawionego samochodu tak aby pożyczka lombardowa nie doprowadziła do sprzedaży auta za połowę ceny.

Rowery

Bardzo popularnym u nas zastawem są Rowery. Przyjmujemy rowery nawet z górnych półek cenowych oferując bardzo konkurencyjne kwoty pożyczek. Szczególnie w okresie zimowym, kiedy rowery stoją nieużywane stają się bardzo wygodnym zastawem lombardowym. Udzielamy pożyczek pod zastaw wszelakich rowerów. Trafiały się nam nawet rowery trójkołowe i tzw monocykle. Osobnym problemem jest legalność przyjmowanych rowerów i tutaj jesteśmy bardzo czujni i rygorystyczni. Jeśli właściciel roweru nie potrafi udowodnić jak wszedł w posiadanie roweru wówczas rower taki jest sprawdzany przez policję a także w internetowych bazach danych.

Kolumny głośnikowe

Kolumny głośnikowe i zestawy audio to w dalszym ciągu element bieżącej naszej oferty. Na rynku utrzymuje się wiele wartościowych modeli, które bardzo chętnie przyjmujemy w zastaw. Pożyczek udzielamy praktycznie na każdy niezniszczony zestaw kolumn głośnikowych. W szczególności chodzi nam o nienaganny stan samych głośników ponieważ bardzo często koszt wymiany takiego głośnika jest nieopłacalny w przypadku głośników o unikalnym kształcie czy kolorystyce.

Elektronarzędzia

Takie zastawy lombardowe jak Elektronarzędzia przyjmujemy tylko kompletne ale za to akceptujemy nawet te najbardziej nietypowe i specjalistyczne urządzenia. Obecnie na rynku jest wiele niedrogich marek jak Parkside czy Macallister. Narzędzia te objęte są 24 miesiączną gwarancją i są nowe. Wobec takiej oferty proszę się nie dziwić, że stare zużyte szlifierki kątowe czy wiertarki nie są w kręgu naszych zainteresowań. Takie zastawy są kłopotliwe z uwagi na swój stan techniczny, niską cenę a czasem nawet niemożliwe do sprzedaży za symboliczne 20zł.

Konsole do gier

Na bieżąco udzielamy pożyczek pod Konsole do gier takie jak PS3, PS4 czy X-BOX oferując kwoty pożyczek adekwatne do stanu i modelu konsoli. Aktualnie za starsze konsole do grania jak Play Station 3 czy X-BOX 360 oferujemy pożyczki maksymalnie do 200zł w zależności od wyposazenia jak liczba padów, dodatkowe gry, kinect czy PS moove. Natomiast najchętniej udzielamy pożyczek pod nowsze modele konsol jak X BOX One X, X-BOX ONE S, PlayStation 4 Pro, PlayStation 5 czy zestawy VR. Taki sprzęt jest bardzo chętnie kupowany przez graczy gdyż jest po prostu „na szasie”.

Aparaty fotograficzne

Aparaty fotograficzne to dość rzadki zastaw lombardowy w dobie tanich cyfrówek, jednakże nastawiamy się na sprzęt ze średniej i wyższej półki. Najwyższa udzielona przez nas pożyczka pod jeden aparat fotograficzny wyniosła aż 20.000zł!!! Aparaty drogie jak lustrzanki z wysokiej półki poddajemy fachowej analizie i czasami udzielenie wysokiej pożyczki od ręki nie jest możliwe. Natomiast jest cała masa aparatów ze średniej półki, których ceny nie przekraczają kilku tysięcy zł i za które bardzo chętnie udzielimy pożyczki lombardowej. Obecnie dużą popularnością cieszą się cyfrówki bez lustra ale z przyzwoitym obiektywem (tak zwane bezlusterkowce) ponieważ zachowują jakość zdjęć i porządny zoom jak lustrzanki a brak lustra powoduje zmniejszenie wymiarów i łatwość przenoszenia. Takie aparaty również są atrakcyjnym zastawem lombardowym.

Pralki lodówki i inne AGD

Dość nietypowym zastawem lombardowym są Pralki i Lodówki z uwagi na ich gabaryty. Mamy świetnego fachowca od lodówek i na takie zastawy jesteśmy jako nieliczni cały czas otwarci. Poza tym sprawność lodówki można dość łatwo sprawdzić. Poza higienicznymi, jakie mogą mieć niektórzy kupujący, lodówki używane cieszą się jednak niemałą popularnością a co za tym idzie my chętnie udzielamy na nie pożyczek lombardowych. Rosnący rynek wynajmu mieszkań, zwiększająca się liczba obcokrajowców w naszym kraju napędza zapotrzebowanie na niedrogie używane lodówki.

Zupełnie inaczej sprawa się tyczy pralek. Pralka przyniesiona pod zastaw do lombardu może zostać przez zatrzymana jeśli jest na gwarancji. Jeśli nie jest to taki zastaw jest szczególnie kłopotliwy. Aby sprawdzić poprawne działanie pralki, trzeba dysponować podłączeniem wody a także przeprowadzić pełny cykl prania najlepiej taki, który obejmuje wszystkie tryby pracy urządzenia. Wobec oczywistego kłopotu jaki to sprawia oraz czasochłonności pralki nie objęte gwarancją producenta nie są przyjmowane pod zastaw przez nasze lombardy.

Nieruchomości

Obecnie nie udzielamy pożyczek pod zastaw Nieruchomości ale mamy nadzieję iż w niedalekiej przyszłości ulegnie to zmianie.

UWAGA!!!

Termin „pożyczki lombardowe” jest terminem zakorzenionym wśród Klientów lombardów i dlatego prezentujemy nasze usługi w oparciu o ten popularny termin jak również pod kątem pozycjonowania. W praktyce stosujemy wyłącznie formę sprzedaży i wykupu z przyrzeczeniem terminu wykupu. Wysokość opłat jakie pobieramy zgodne są z przepisami polskiego prawa i nie przekraczają wartości, które w przepisy narzucają kredytom konsumenckim.

KALKULATOR LOMBARDOWY

Jakiej kwoty potrzebujesz?
Na ile dni?
Przykład obliczony dla wyrobów ze złota
kwota zwrotu
Sprawdź ofertę dla innych kategorii

NASZE PUNKTY

LOMBARD 1 NIECZYNNY!!!

Lombard w trakcie przenoszenia! Zapraszamy do drugiego punktu
ul. Świętojańska 2
85-733 Bydgoszcz
pełna wersja mapy

LOMBARD 2 Powiększony!!!

Działamy teraz ze zdwojoną mocą. Pracujemy również w soboty.
ul. Świętojańska 2
85-733 Bydgoszcz
pełna wersja mapy