LOMBARD w Bydgoszczy
WYŻSZA KULTURA LOMBARDU

Samochody – Pożyczki pod zastaw Bydgoszcz

Lombard Samochodowy

Covidowa Promocja!!!

10% opłat za miesięczną pożyczkę pod zastaw samochodu przy kwocie min 10.000 zł.

(cena nie zawiera opłaty parkingowej parkingu strzeżonego)

Samochody należą do grupy dóbr o najwyższej wartości, które są zbywalne od ręki bez udziału notariusza i ta właśnie cecha decyduje o ich szczególnej atrakcyjności jako zastaw lombardowy.

Chcesz wstawić swój samochód w lombard i otrzymać gotówkę w 15 minut?

Zadzwoń aby wstępnie wycenić wartość pojazdu.

Przyjedź samochodem i weź ze sobą dowód osobistydowód rejestracyjny i kartę pojazdu.

Sporządzimy umowę w trakcie jak będziesz odprowadzał samochód na parking strzeżony.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę pod zastaw samochodu w naszych lombardach w Bydgoszczy?

Dokonujemy błyskawicznej oceny wartości pojazdu.

Udzielamy istotnej zniżki na pożyczki w kwocie powyżej 5000zł lub w przypadkach, kiedy wydłuża się czas przechowywania zastawu ponad 2 miesiące.

Przechowywany samochód jest bezpieczny i stoi na widoku na parkingu strzeżonym przy jednej z najruchliwszych ulic w Bydgoszczy.

Po upłynięciu terminu odbioru zawsze dodatkowo czekamy 2 tygodnie dając naszym Klientom czas na zorganizowanie gotówki lub podjęcie innych środków zaradczych.

Ponieważ zastawione pojazdy przechowujemy na terenie strzeżonego, całodobowego parkingu, umożliwiamy Klientowi sprzedaż swojego samochodu w okresie jego przechowywania. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie ponieważ Klient dostaje gotówkę od ręki i ma czas na zorganizowanie sprzedaży swojego pojazdu za oczekiwaną cenę. To rozwiązanie niestety wymaga udziału pracownika lombardu i wiąże się z dodatkowymi opłatami. Traktujemy tę ofertę jako opcję, dodatkową możliwość po ustaleniu zasad przeprowadzenia sprzedaży a nie jako ogólna zasadę czy prawo przysługujące właścicielowi pojazdu.

Jak wyceniamy wartość samochodu?

W przypadku wyceny samochodu punktem odniesienia są ceny na aukcjach internetowych porównywalnego modelu z tego samego, bądź gdy jest to uzasadnione, podobnego rocznika produkcji. Jeżeli stan wizualny pojazdu z zewnątrz wskazuje na naprawy blacharskie (niekiedy niskiej jakości) a  wewnątrz auta widać wyraźne ślady zużycia bądź uszkodzenia, cena nie przekroczy 50% najniższej oferty porównywalnego modelu na aukcjach.
W sytuacji gdy klient jest przekonany, że pojazd podlegający wycenie jest w bardzo dobrym stanie, ale nie ma dokumentacji potwierdzającej ten fakt, jesteśmy w stanie zweryfikować stan pojazdu w profesjonalnym punkcie serwisowania pojazdów. W takim też przypadku, gdy stan auta jest faktycznie bezproblemowy, kwota udzielonej pożyczki lombardowej może być wyższa a koszt diagnozy auta jest pokryty przez ustalone opłaty.

UWAGA!!!

Termin „pożyczki pod zastaw” jest terminem zakorzenionym wśród Klientów lombardów i dlatego prezentujemy nasze usługi w oparciu o ten popularny termin jak również pod kątem pozycjonowania. W praktyce stosujemy wyłącznie formę sprzedaży i wykupu z przyrzeczeniem terminu wykupu. Wysokość opłat jakie pobieramy zgodne są z przepisami polskiego prawa i nie przekraczają wartości, które przepisy narzucają kredytom konsumenckim.

KALKULATOR LOMBARDOWY

Jakiej kwoty potrzebujesz?
Na ile dni?
Przykład obliczony dla wyrobów ze złota
kwota zwrotu
Sprawdź ofertę dla innych kategorii

NASZE PUNKTY

LOMBARD 1 NIECZYNNY!!!

Lombard w trakcie przenoszenia! Zapraszamy do drugiego punktu
ul. Świętojańska 2
85-733 Bydgoszcz
pełna wersja mapy

LOMBARD 2 Powiększony!!!

Działamy teraz ze zdwojoną mocą. Pracujemy również w soboty.
ul. Świętojańska 2
85-733 Bydgoszcz
pełna wersja mapy