LOMBARD w Bydgoszczy
WYŻSZA KULTURA LOMBARDU

TELKOMIS.pl

Telkomis Logo

Przez wiele lat nasza bydgoska firma posługiwała się nazwą „TELKOMIS.pl„. Logo to występowało na witrynach naszych sklepów, kasetonach świecących, wizytówkach oraz taśmach pakujących. Po długim czasie uznaliśmy jednak, że wielu Klientom nazwa ta nic jednak nie mówi a jako marka jest mało rozpoznawalna i zdecydowaliśmy się na powrót do napisów LOMBARD na naszych punktach w Bydgoszczy jako że ta właśnie nazwa jest adekwatna i najbardziej odpowiada profilowi prowadzonej przez nas działalności i jest to jednak w dalszym ciągu działalność przeważająca. Niniejszy wpis zamieściliśmy z uwagi na to, iż przestaliśmy opłacać domenę telkomis.pl i jeśli ktoś z Was trafi na tą nazwę dobrze aby trafił na tę właśnie stronę ponieważ to my jesteśmy twórcą – autorem nazwy TELKOMIS.

Nazwa TELKOMIS nigdy nie była nazwą naszej firmy – była jedynie marką w jakimś stopniu obecną na rynku bydgoskim.

Podczas funkcjonowania nazwy TELKOMIS właścicielem i podmiotem odpowiedzialnym za wszystkie transakcje przeprowadzone pod tym logo była firma Bydgoskie Zasoby Internetowe (BZI).

Firma BZI (Bydgoskie Zasoby Internetowe) po kilkunastu latach swej działalności została zamknięta w momencie zaprzestania posługiwania się logotypem TELKOMIS.pl jak i domeną http://telkomis.pl. Punkty sprzedaży zlokalizowane w Bydgoszczy pod nazwą TELKOMIS w w Bydgoszczy dalej prowadzą działalność lombardową jak i skupu i sprzedaży rzeczy używanych. Obecna nazwa firmy to TELPARTNER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ale nazwa ta jest używana tylko przy formalnych transakcjach i nie występuje jako logo firmy. Wynika to również z tego faktu, iż pod tą nazwą firma tworzy oprogramowanie dla stron www, strony internetowe oraz usługi poprawy wizerunku w mediach jak również projekty sieci światłowodowych.. 

KALKULATOR LOMBARDOWY

Jakiej kwoty potrzebujesz?
Na ile dni?
Przykład obliczony dla wyrobów ze złota
kwota zwrotu
Sprawdź ofertę dla innych kategorii

NASZE PUNKTY

LOMBARD 1 NIECZYNNY!!!

Lombard w trakcie przenoszenia! Zapraszamy do drugiego punktu
ul. Świętojańska 2
85-733 Bydgoszcz
pełna wersja mapy

LOMBARD 2 Powiększony!!!

Działamy teraz ze zdwojoną mocą. Pracujemy również w soboty.
ul. Świętojańska 2
85-733 Bydgoszcz
pełna wersja mapy