Samochody - Pożyczki pod zastaw Bydgoszcz

Samochodowe pożyczki lombardowe Bydgoszcz

Wiosenna Promocja!!! 

10% opłat za miesięczną pożyczkę pod zastaw samochodu lub złota w wysokości min 2000zł.

Samochody należą do grupy dóbr o najwyższej wartości, które są zbywalne od ręki bez udziału notariusza i ta właśnie cecha decyduje o ich szczególnej atrakcyjności jako zastaw lombardowy.

Chcesz wstawić swój samochód w lombard i otrzymać gotówkę w 15 minut?

Zadzwoń aby wstępnie wycenić wartość pojazdu.

Przyjedź samochodem i weź ze sobą dowód osobisty, rejestracyjny i kartę pojazdu.

Sporządzimy umowę w trakcie jak będziesz odprowadzał samochód na parking strzeżony.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę pod zastaw samochodu w naszych lombardach w Bydgoszczy?

Dokonujemy błyskawicznej oceny wartości pojazdu.

Udzielamy 50% zniżki na pożyczki w kwocie powyżej 5000zł lub w przypadkach, kiedy wydłuża się czas przechowywania zastawu ponad 2 miesiące.

Przechowywany samochód jest bezpieczny i stoi na widoku.

Po upłynięciu terminu odbioru zawsze dodatkowo czekamy 2 tygodnie dając naszym Klientom czas na zorganizowanie gotówki lub podjęcie innych środków.

Ponieważ zastawione pojazdy przechowujemy na terenie komisu samochodowego, umożliwiamy Klientowi sprzedaż swojego samochodu w okresie jego przechowywania. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie ponieważ Klient dostaje gotówkę od ręki i ma czas na zorganizowanie sprzedaży swojego pojazdu za oczekiwaną cenę.

Jak wyceniamy wartość samochodu?

W przypadku wyceny samochodu punktem odniesienia są ceny na aukcjach internetowych porównywalnego modelu z tego samego, bądź gdy jest to uzasadnione, podobnego rocznika produkcji. Jeżeli stan wizualny pojazdu z zewnątrz wskazuje na naprawy blacharskie (niekiedy niskiej jakości) a  wewnątrz auta widać wyraźne ślady zużycia bądź uszkodzenia, cena nie przekroczy 50% najniższej oferty porównywalnego modelu na aukcjach.
W sytuacji gdy klient jest przekonany, że pojazd podlegający wycenie jest w bardzo dobrym stanie, ale nie ma dokumentacji potwierdzającej ten fakt, jesteśmy w stanie zweryfikować stan pojazdu w profesjonalnym punkcie serwisowania pojazdów. W takim też przypadku, gdy stan auta jest faktycznie bezproblemowy, kwota udzielonej pożyczki lombardowej może być wyższa a koszt diagnozy auta jest pokryty przez ustalone odsetki.