Pożyczki Lombardowe Bydgoszcz

pożyczki lombardowe

Komputery - oferujemy pożyczki pod zastaw komputerów stacjonarnych PC. Nieodłącznym zastawem są Monitory komputerowe. Niestety nie przyjmujemy już starych monitorów kineskopowych jak również podzespołów komputerowych, których sprawdzenie jest zbyt czasochłonne a często niemożliwe

Udzielamy pożyczki pod Telewizory, pod zastaw telewizorów LCD LED i plazmowych. Przyjmujemy również małe telewizory kineskopowe 14-21 cali.

Biorąc pod zastaw Telefony komórkowe wymagamy kompletu dokumentów ale za to oferujemy wysokie kwoty pożyczek

Bardzo chętnie przyjmujemy Laptopy - zapewniamy profesjonalną i rzeczową wycenę laptopów. Klient zawsze ma przedstawiony ucziwy i jasny obraz stanu swojego sprzętu.

Najpopularniejszym zastawem jest Złoto z uwagi na jego wysoką cenę i łatwość transportu. Zastawy ze złota przechowujemy w bezpiecznym sejfie w osobnych woreczkach z unikalnym ID umowy.

Dla osób potrzebujących większej gotówki proponujemy zastawy pod Samochody które trzymamy na parkingu strzeżonym na oku klienta.

Bardzo popularnym u nas zastawem są Rowery. Przyjmujemy rowery nawet z górnych półek cenowych oferując bardzo konkurencyjne kwoty pożyczek.

Kolumny głośnikowe i zestawy audio to w dalszym ciągu element bieżącej naszej oferty. Na rynku utrzymuje się wiele wartościowych modeli, które bardzo chętnie przyjmujemy w zastaw

Takie zastawy lombardowe jak Elektronarzędzia przyjmujemy tylko kompletne ale za to akceptujemy nawet te najbardziej nietypowe i specjalistyczne urządzenia.

Na bieżąco udzielamy pożyczek pod Konsole do gier takie jak PS3 czy X-BOX oferując kwoty pożyczek adekwatne do stanu i modelu konsoli.

Aparaty fotograficzne to dość rzadki zastaw lombardowy w dobie tanich cyfrówek, jednakże nastawiamy się na sprzęt ze średniej i wyższej półki. Najwyższa udzielona przez nas pożyczka pod jeden aparat fotograficzny wyniosła aż 20.000zł!!!

Dość nietypowym zastawem lombardowym są Pralki i Lodówki z uwagi na ich gabaryty. Mamy świetnego fachowca od lodówek i na takie zastawy jesteśmy jako nieliczni cały czas otwarci.

Obecnie nie udzielamy pożyczek pod zastaw Nieruchomości ale mamy nadzieję iż w niedalekiej przyszłości ulegnie to zmianie.