TELKOMIS.pl

TELKOMIS

Przez wiele lat nasza firma posługiwała się nazwą "TELKOMIS.pl". Logo to występowało na witrynach naszych sklepów, kasetonach świecących, wizytówkach oraz taśmach pakujących. Po długim czasie uznaliśmy jednak, że wielu Klientom nazwa ta nic jednak nie mówi a jako marka jest mało rozpoznawalna i zdecydowaliśmy się na powrót do napisów LOMBARD na naszych punktach jako że ta właśnie działalność jest adekwatna i najbardziej odpowiada profilowi prowadzonej przez nas działalności i jest to jednak w dalszym ciągu działalność przeważająca. Niniejszy wpis zamieściliśmy z uwagi na to, iż przestaliśmy opłacać domenę telkomis.pl i jeśli ktoś z Was trafi na tą nazwę dobrze aby trafił na tę właśnie stronę ponieważ to my jesteśmy twórcą - autorem nazwy TELKOMIS.

TELKOMIS

Nazwa TELKOMIS nigdy nie była nazwą naszej firmy - była jedynie marką w jakimś stopniu obecną na rynku bydgoskim.

Podczas funkcjonowania nazwy TELKOMIS właścicielem i podmiotem odpowiedzialnym za wszystkie transakcje przeprowadzone pod tym logo była firma Bydgoskie Zasoby Internetowe (BZI).

Firma BZI  po kilkunastu latach swej działalności została zamknięta w momencie zaprzestania posługiwania się logotypem TELKOMIS.pl jak i domeną http://telkomis.pl. Punkty sprzedaży zlokalizowane w Bydgoszczy pod nazwą TELKOMIS dalej prowadzą działalność lombardową jak i skupu i sprzedaży rzeczy używanych. Obecna nazwa firmy to TELPARTNER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ale nazwa ta jest używana tylko przy formalnych transakcjach i nie występuje jako logo firmy. Wynika to również z tego faktu, iż pod tą nazwą firma tworzy oprogramowanie dla stron www, strony internetowe oraz usługi poprawy wizerunku w mediach.